(Видео) Платила соба со поглед на море, па покажа што добила, снимката е тотален хит

soba-so-pogled.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKИнфлуенсерката Клариса Мургија патувала низ Европа и решила да доплати за хотелска соба со поглед на море. Но, кога пристигнала, наместо спектакуларна глетка, ја дочекало нешто сосема друго.

@clarisamurgia Espectativa vs realidad 😂 #italia #parati #italy #paratiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii #beach #playa #spiaggia #mare #vacanza #estate ♬ Risa Exagerada – Kosovo inefi

Откако ја преместила завесата и излегла на балконот, открила дека се работи за измама бидејќи некој на ѕидот од соседната зграда залепил огромен плакат на кој е претставено море и едрилица.

„Никој никогаш не ме измамил вака“, напиша таа во коментарите под видеото кое собра 3,2 милиони прегледи и бројни коментари.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK