(Видео) Најубавата полицајка на светот повторно измамува воздишки

aleksa-narvaez.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKАлекса Нарваез, најпознатата полицајка во светот, повторно привлече огромно внимание.

View this post on Instagram

A post shared by Alexaaa Narvaez (@alexaaa_narvaez)

Таа објави видео од еден од фудбалските натпревари на Америка де Кали што го обезбедува и направи голема „врева“ на Интернет.

View this post on Instagram

A post shared by Alexaaa Narvaez (@alexaaa_narvaez)

Таа се сликаше пред кореографијата на тамошните фанови и со насмевка прошета на познатата нумера кон овој дел од трибината.

View this post on Instagram

A post shared by Alexaaa Narvaez (@alexaaa_narvaez)

Оваа полицајка набрзо доби огромен број коментари, а имаше и такви кои направија врска помеѓу нејзината окупација и провокативниот изглед.

View this post on Instagram

A post shared by Alexaaa Narvaez (@alexaaa_narvaez)

Таа работи со полно работно време во полицијата, но обожава да објавува провокативни фотографии во бикини.

View this post on Instagram

A post shared by Alexaaa Narvaez (@alexaaa_narvaez)

View this post on Instagram

A post shared by Alexaaa Narvaez (@alexaaa_narvaez)

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK