(Видео) Ким Кардашијан објави снимка од тинејџерските денови: „Иста си како Норт“

kim-kardashijan.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKКим Кардашијан објави видео од детството, поточно од тинејџерските денови. Видеото го снимила нејзината сестра Клои.

„Нејзиното име е Ким, таа е многу убава и ќе стане позната кога ќе порасне“, вели Клои во видеото, на што Ким одговара: „О, јас го знам тоа“.

„Клои, снимател и вештерка“, се пошегува најпознатата светска старлета во описот на видеото.

„Иста си како Норт“, „Како да гледам во Норт“, напишале следбениците споредувајќи ја Ким со нејзината најстара ќерка Норт.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK