(Видео) Финецот излезе од јајце со гол задник на Евровизија

finska.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKФинецот Windows95Man на сцената  на „Евровизија“ излезе од јајце и настапи со гол задник.

На себе носеше само танга во боја на кожа.

Во продолжение, неговиот настап.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK