Ријана објави слики во долна облека и ја најави својата нова колекција

rijana1.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKРијана објави две фотографии од себе на Инстаграм профилот на нејзиниот бренд за модна долна облека. На овој начин таа најави обнова на соработката со Адам Селман, моден дизајнер со кој веќе соработуваше во минатото.

Таа позираше во црн комплет долна облека и проѕирно црно здолниште кое не крие многу.

View this post on Instagram

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty)

„Оригиналната соработка на Ријана и Адам Селман за Savage X се врати“, напиша Ријана на објавата и предизвика воодушевување меѓу фаниците.

View this post on Instagram

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Минатиот месец Ријана лансираше нова линија на производи за нега на коса наречена Fenty Hair. Тоа е најновата експанзија на нејзиниот бренд за убавина Fenty, што ја направи милијардерка. Таа нагласи дека нејзината нова линија на производи за нега на коса ќе вклучува формули дизајнирани за обновување, кои ќе бидат погодни за сите типови коса.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK