Марко Новески објави прва фотка со близначињата: „Мојата дупла среќичка“

FotoJet.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВодителот Марко Новески на својот Инстаграм профил објави прва фотографија со новородените близначиња Веда и Вања.

Новески,  на 23 април 2024 откри дека заедно со сопругата станале родители и тогаш на неа и се заблагодари на сопругата што му го остварила најголемиот сон.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by #ширимепозитива (@marko_noveski)

10-тина дена по раѓањето, Марко објави фотографија, а во прегратка му се двете дечиња.

„Мојата дупла среќичка“, напиша тој,

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK