Ќерката на познатата актерка блесна во фустанот што го носеше нејзината мајка пред 25 години

ѕр.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKНаследничката на славната двојка го прослави својот роденден во она во што порано блескаше нејзината мајка Кетрин Зета Џонс.

Ќерката на познатата актерска двојка Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас пред неколку дена го прослави својот 21 роденден, а за таа прилика облече прекрасен фустан кој нејзината мајка го носеше дури пред 25 години.

Дека јаболкото не паѓа далеку од дрвото и дека некои парчиња облека се вечни, без разлика на модните трендови, покажала младата и убава Керис Зита Даглас, која не била ни родена кога нејзината мајка ја носела оваа креација од свила и тантела.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK