Катарина Ивановска на прошетка во Италија, официјално го покажа своето ново момче

FotoJet-1.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKМоделката Катарина Ивановска периодов ужива во убавините на Италија.

Ивановска на оваа прошетка има посебна личност покрај себе. Се работи за нејзиниот партнер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarina Ivanovska (@ivanovska_katarina)

„Пролетен одмор“, напиша Катарина на фотографиите, помеѓу кои и една на која новото момче ја бакнува.

Катарина Ивановска беше во врска со поранешниот македонски кошаркар Перо Антиќ.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK