Хајди Клум: Лута сум на Софија Вергара поради Гризелда

hajdi-klum-sofija-vergara.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKХајди Клум изјави за Entertainment Tonight дека е лута на колешката, судијката на America’s Got Talent, Софија Вергара, затоа што актерката не успеала да и даде улога во нејзината нова серија на Нетфликс, Гризелда.

View this post on Instagram

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

„Бев вознемирена, па ја прашав: „Зошто не можев да бидам една од твоите роднини? Можев да бидам братучетка што не зборува, бидејќи очигледно не зборувам шпански“, рече 50-годишниот легендарен, германски модел.

View this post on Instagram

A post shared by Netflix US (@netflix)

Да потсетиме, биографската криминалистичка драма Гризелда за кумата на кокаинот, озлогласената нарко шефица Гризелда Бланко ги маѓепса гледачите ширум светот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK