Жена нападната од својот сопруг во семејниот дом

policija-3.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 18:35 часот во СВР Скопје, 30-годишна жена пријавила дека во семејниот дом на подрачјето на Бит Пазар била физички нападната од нејзиниот сопруг О.Ѓ.(38) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK