Жена нападната од сопругот во скопски Аеродром, полицијата го расчистува случајот

Уапсен-маж-од-Гостивар-ја-истепал-сопругата.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 19.45 часот во СВР Скопје, 35-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 15.30 часот на работното место, во трговски центар на подрачјето на општина Аеродром, по претходна расправија, била физички нападната од нејзиниот сопруг, 39-годишниот И.Ц. од Скопје, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK