Вработена во фабрика во гостиварско пријавила дека била нападната од нејзин колега

policija-5.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKОсумнаесетгодишната А.Н. од Гостивар вчера (7 февруари) во 17 часот во СВР Тетово пријавила дека во фабриката во која работела во гостиварско Здуње физички била нападната од нејзиниот колега Х.Н..

Се расчистува и документира случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK