Во маркет во Кисела Вода три лица одзеле сеф

policija-3.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВо 03.58 часот во СВР Скопје било пријавено дека во маркет на подрачје на општина Кисела Вода во Скопје три лица извршиле „тешка кражба“, при што одзеле сеф.

Увид бил извршен и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK