–>

Уапсен тетовец, агресивно се однесувал во обложувалница

Приведен крадец во Кичево, вршел тешки кражби во станови и куќи
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Вчеравечер околу 22 часот и 10 минути, вработена во спортска обложувалница на улица „Беличица“ во Тетово пријавила дека 21-годишниот тетовец Б.М. се однесувал агресивно во објектот и го нарушил јавниот ред и мир, извести СВР Тетово.

Случајот е расчистен и на Б.М. му е изготвен поднесок.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK