Тешко повреден маж од Чегране: паднал од четирицикл

mkd-441340.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера (17 декември) во 17 часот и 55 минути во СВР Тетово пријавено е дека во гостиварско Чегране 31-годишниот чегранец Л.Е. управувајќи четирицикл без регистарски ознаки паднал и се здобил со тешки телесни повреди констатирани во гостиварската Општа болница „Ферид Мурад“.

Увид извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Гостивар.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK