Сопственик на угостителски објект во Центар нападнал 22-годишник

tepacka.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 18.10 часот во СВР Скопје, 22-годишниот К.Т. од Скопје пријавил дека околу 12.30 часот во угостителски објект на подрачјето на Центар, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од сопственикот на објектот М.Н., извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK