–>

Скопјанка пријавила закана со пиштол, се расчистува случајот

1693492099_pistol.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Вчера попладне, во 17.00 часот во СВР Скопје, 36-годишната К.К. од Скопје пријавила дека на 29.08.2023 околу 14.30 часот во фирма на подрачје на Гази баба во Скопје, поради нерасчистени деловни односи, едно лице и се заканило со пиштол, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK