–>

Скопјанец се самозадоволувал пред жена од Гевгелија

policija-3.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

32-годишен маж од Скопје преку камера се самозадоволувал пред жена од Гевгелија.

СВР Струмица поднесе кривична пријава против Д.К.(32) од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторенo кривично дело „полово вознемирување“.

Имено на 13.04.2023 на мобилна апликација, пријавениот вознемирувал жена од Гевгелија и со вклучена камера се самозадоволувал пред неа.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK