Семејно насилство во Аеродром: маж нападнат од сопругата и малолетната ќерка

siluvanje.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 10.05 часот во СВР Скопје, 44-годишен маж од Скопје пријавил дека во семејниот дом на подрачјето на општина Аеродром, поради нарушени односи, бил физички нападнат од неговата сопруга, 49-годишната Ј.Р. од Скопје и од нивната малолетна ќерка, кои оштетиле и дел од покуќнината, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK