Се степале вработени во болница во Карпош

4-годишно-девојче-почина-во-Косово-ја-претепале-децата-на-вујко.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во здравствена установа на подрачјето на Карпош во Скопје, по претходни недоразбирања, настанала физичка пресметка помеѓу Р.М.(43) и В.Р., од Скопје, двајцата вработени во установата.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок, објави МВР во дневниот билтен.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK