Пронајдена почината жена во својот дом во Аеродром

policija-3.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK53-годишна жена пронајдена почината во својот дом во Аеродром.

Вчера во 17.40 часот во Полициската станица Аеродром било пријавено дека во сопствениот дом на подрачјето на општина Аеродром била пронајдена почината С.К.(53) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото било предадено на обдукција, соопшти полицијата.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK