Полицијата уапси 22-годишен штипјанец кој си ја истепал девојката

И-се-заканувал-на-поранешната-девојка-приведен-тетовец.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK22-годишен штипјанец е уапсен откако физички си ја нападнал една година помладата девојка, информира МВР.

Полициски службеници го уапсиле Б.С.(22) од Штип поради тоа што на 16.3.2024 околу 21 часот физички ја нападнал неговата 21-годишна девојка.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK