Почината жена пронајдена во викенд куќа во Светиниколско

policija-3.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСиноќа во 19.00 часот во Полициската станица Свети Николе било пријавено дека во викенд куќа на место викано „Овче поле“ била пронајдена почината Б.С., на возраст од околу 60-тина години.

Излезено било на местото на настанот од полициски службеници од ОВР Свети Николе и по наредба на Јавен обвинител телото на починатата било дадено за обдукција.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK