Охриѓанец си ја натепал сопругата

policija-5.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера, во 13.40 часот, во СВР Охрид е пријавено дека А. И. од Охрид во семејниот дом физички ја нападнал сопругата.

Од МВР информираат дека по целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK