На сила влегле во поштата во Радуша и претурале

Полицијата-во-Старо-Нагоричане-го-пронајде-исчезнатиот-кумановец.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 12.30 часот во Полициското одделение Сарај, вработен во поштата во с.Радуша, скопско, пријавил дека со употреба на сила било влезено во поштата и било извршено претурање.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат надлежните.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK