Маж најден починат во домот во Гевгелија

Кумановец-ја-истепал-неговата-19-годишна-ќерка.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВо куќа во село Селемли, гевгелиско, вчера бил пронајден починат 43-годишен маж.

Од страна на лекар од Итната медицинска помош Гевгелија била констатирана смрт, а увид на местото извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Гевгелија.

По наредба на Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Гевгелија телото било предадено на обдукција.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK