Маж му се заканувал на доктор од Градската општа болница, полицијата го расчистува случајот

336599424_199052072825862_6965791512593143654_n.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKДенеска во 04.01 часот во СВР Скопје, 40-годишниот Н.Л. од село Бузалково, велешко, пријавил дека во Градската општа болница „Св.Наум Охридски“, каде работел како лекар, Ј.М. почнал агресивно да се однесува, а потоа му упатил и закани, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK