–>

Малолетник од Скопје нападнат од соученик и од неговата мајка

policija-3.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 14.30 часот во СВР Скопје, Д.В.(39) од Скопје пријавил дека на 14.10.2023 околу 18.30 часот на подрачјето на Кисела Вода неговиот малолетен син бил физички нападнат од негов соученик и од неговата мајка А.Ј.

Полицијата соопшти дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK