Лице од Волково пријавило дека бил истепано во гаража во Ѓорче Петров

Приведен-малолетник-управувал-возило-без-документи.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 16.20 часот во СВР Скопје, М.Т.(21) од с.Волково, скопско, пријавил дека на 12.01.2024 околу 12.00 часот во гаража од зграда во изградба на подрачјето на Ѓорче Петров бил физички нападнат од С.Н..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK