Ќерката ја претепала мајка си на работно место во Тетово

Ќерката-ја-претепала-мајка-си-на-работно-место-во-Тетово.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСВР Тетово поднесе кривична пријава против А.Н.(39) од Тетово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „телесна повреда“ при семејно насилство.

Пријавената, на 23.08.2023 физички ја нападнала својата 65-годишна мајка, на работното место каде што заедно работеле во Тетово.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK