–>

Избодено младо момче во Скопје

1693319239_noz.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Дваесет и двегодишно момче синоќа било избодено во Шуто Оризари.

„Од Градската општа болница Св.Наум Охридски било пријавено дека кај нив со повреди од остар предмет бил донесен С.Б.(22) од Скопје. Според пријавеното, настанот се случил во Шуто Оризари, а повредите му ги нанел З.Б..“, велат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK