Гостиварец истепан од три лица, полицијата го расчистува случајот

Нападнат-малолетник-во-Тетовско-полицијата-го-расчистува-случајот.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKШеесет и двегодишниот гостиварец Л.М. вчера во 10 часот и 30 минути во СВР Тетово пријавил дека претходниот ден околу 16 часот и 20 минути во рибникот во кој работел во гостиварска Долна Бањица бил физички нападнат од три лица, извести СВР Тетово.

Се расчистува и документира случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK