–>

Девојка нападната од својот дечко кај градскиот пазар во Велес

tragedija-2.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKДваесет и осумгодишна девојка девојка од Велес во полицијата пријавила дека физички ја нападнал нејзиниот дечко.

Како што известуваат од МВР, според пријавеното, нападот се случил вчера околу 1 часот по полноќ во градскиот пазар во Велес.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK