Девојчиња физички нападнале друго девојче, поднесена пријава до полицијата

Девојчиња-физички-нападнале-друго-девојче-поднесена-пријава-до-полицијата.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKНа 09.02.2024 во 18.20 часот во СВР Скопје В.И.(45) од Скопје, пријавил дека околу 13.00 часот пред угостителски објект на подрачјето на Центар, по претходна расправија, неговата малолетна ќерка била физички нападната од две малолетнички со кои се познавала.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK