72-годишен битолчанец паднал по скали и се здобил со тешки телесни повреди

72-годишен-битолчанец-паднал-по-скали-и-се-здобил-со-тешки.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСедумдесет и двегодишниот Д.А. од Битола вчера паднал по скали и се здобил со тешки телесни повреди додека престојувал во куќа во Охрид информираат од МВР. Тешките телесни повреди биле констатирани во болницата „Св.Еразмо” во Охрид. Увид на местото извршиле полициски екипи.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK