36-годишна скопјанка истепана од нејзиниот сосед во локал во Аеродром

36-годишна-скопјанка-истепана-од-нејзиниот-сосед-во-локал-во-Аеродром.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKДенеска во 03.00 часот во СВР Скопје, 36-годишната Б.М. од Скопје пријавила дека околу 00.00 часот во угостителски објект на подрачјето на општина Аеродром била физички нападната од нејзиниот сосед Б.Т., извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK