18-годишна девојка пријавила дека била вознемирувана од младо момче во теретана

Внимавајте-каде-ги-оставате-личните-документи-додека-вежбате-во-теретана.png
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKОсумнаесетгодишна девојка од Скопје пријавила дека пред два дена околу 16 часот во сала за вежбање на подрачје на Драчево, Е.Т.(26) од с.Морани, скопско, ја влечел за рака, а претходно и праќал пораки и ја вознемирувал.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK