(Видео) Автомобил експлодира во близина на трговски центар во Белград

Видео-Автомобил-експлодира-во-близина-на-трговски-центар-во-Белград.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKУтрово во близина на трговскиот центар во Бањица во Белград се случила експлозија, објави нова.рс.

Засега не е познато како дошло до експлозијата, ниту дали има повредени.

View this post on Instagram

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_)

Случајни минувачи јавуваат дека се слушнала силна детонација, а во овој дел од градот е видлив црн чад, јавуваат српските медиуми.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK