Човек уби куче и му ја отсече главата во Крагуевац

Човек-уби-куче-и-му-ја-отсече-главата-во-Крагуевац.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKМлад човек бил однесен на лекување откако убил и обезглавил куче во Крагуевац.

Немилиот настан се случил во населбата Бресница кога млад човек од засега непознати причини решил да убие куче, а потоа му ја отсекол главата.

Како што пишуваат медиумите, тој сакал да ги убие членовите на своето семејство, но тоа не се случило бидејќи младиот човек бил префрлен на лекување.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK