Жена е пронајдена на плажа во Полихроно, мислеле дека е онесвестена

polihrono-.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKНеидентификувана жена е пронајдена онесвестена, во четврток попладне на плажа во Полихроно во општина Касандра на Халкидики.

Жената била преземена од Брзата помош и пренесена во здравствениот дом Касандра на Халкидики.

Набрзо жената била прогласена за мртва.

Телото ќе биде пренесено во Солун на обдукција, пишуваат грчките медиуми.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK