Нападната вработена на скопскиот аеродром

Нападната-вработена-на-скопскиот-аеродром.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во СВР Скопје А.И.(25) од Скопје пријавила дека околу 05.45 часот на „Меѓународен аеродром“-Скопје каде истата била вработена во делот на прифаќање на патници во ТАВ, била физички нападната од Е.Н.(47) од с.Дебрешта.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK