–>

(Видео) Почна седницата на Советот за безбедност во кабинетот на Пендаровски

Видео-Почна-седницата-на-Советот-за-безбедност-во-кабинетот-на.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВо Кабинетот на Претседателот се одржува 19-та седница на Советот за безбедност.

На седницата се разговара за безбедносната состојба во државата и евро-атлантскиот регион.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK