–>

Милош Биковиќ наскоро ќе стане татко: Убавата Ивана сподели фотографија непосредно пред породувањето, блеска во бременоста

Милош-Биковиќ-наскоро-ќе-стане-татко-Убавата-Ивана-сподели-фотографија.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСрпскиот популарен актер Милош Биковиќ и неговата избраничка Ивана Малиќ наскоро ќе станат родители.

Веста дека поубавата половина на Биковиќ чека бебе ја изненади јавноста, а Ивана е веќе осми месец од бременоста.

Како што стана познато, Биковиќ и Малиќ чекаат момче, а се уште не се знае како ќе се вика наследникот.

Бремените денови Ивана ги поминува во Белград, а сега со следбениците на Инстаграм сподели фотографија во тесен фустан.

Трудниот стомак доаѓа до израз, но и нејзината посебна убавина.

– Растеме – напиша Ивана, додавајќи емотикон со балон.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK