(Видео) Џорџина и Роналдо објавија видео од плажа, им се допадна на три милиони луѓе

d523f14d-0561-467e-9826-a67ee92de170.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKЏорџина Родригез на Инстаграм објави романтично видео на кое ужива на плажа со својот партнер Кристијано Роналдо, ставајќи крај на гласините за проблеми во врската.

View this post on Instagram

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

„Во рајот со тебе“, напиша таа покрај видеото на кое се шетаат по плажа и се бакнуваат, а видеото им се допадна на повеќе од 3 милиони луѓе.

Роналдо на својот Инстаграм сподели и фотографии од одморот каде покажа како се забавуваат и напиша: „Среќа“.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK