–>

Тејлор Свифт и Тревис Келси, врската станува сериозна

Тејлор-Свифт-и-Тревис-Келси-врската-станува-сериозна.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKТејлор Свифт и Тревис Келси се чини дека уживаат во својата романса.

Поп-дивата (33) и  ѕвездата на НФЛ (34) се заедно од неодамна, а инсајдер откри дека работите се движат брзо меѓу парот бидејќи и двајцата имаат исти вредности во сите аспекти на животот.

Истиот извор тврди дека двајцата имаат исти вредности во сите аспекти на животот.

Тејлор (33) првпат се појави на еден од натпреварите на Тревис (34) кон крајот на септември, но извор вели дека, еден месец подоцна, работите веќе стануваат доста сериозни.

„Се случува многу брзо. Тие споделуваат силна работна етика и многу го ценат животот, своите кариери, силната семејна врска и вредности! Тревис е сладок, помалку шашав и, едноставно е убаво да се биде во негова близина,“ изјави инсајдерот за „Пипл“.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK