–>

Софија Вергара се дружи со колегите од „Модерно семејство“ во својот гардеробер

Софија-Вергара-се-дружи-со-колегите-од-„Модерно-семејство-во.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKАктерката Софија Вергара ги воодушеви следачите на „Инстаграм“ кога сподели фотографии од својот walk-in плакар кој зафаќа цела просторија.

Во гардероберот во форма на соба таа има сè – од чевли, луксузни чанти, облека за црвен тепих до лежерни модни комбинации.

На голем остров среде собата има врамени фотографии на Софија од младоста, а една таква е закачена на ѕидот.

Гости на Софија ѝ беа Џули Бовен и Џеси Тајлер Фергусон, колеги од ТВ-серијата „Модерно семејство“, како и сопругот на Фергусон, Џастин Микита.

„Попладне со моите најмили луѓе на светот, вратете се брзо, ми недостасувате,“ напиша Софија.

Групата се забавуваше и се фотографираше во просторијата за облека, а Џастин позираше и со еден куп чевли на Софија.

Во коментарите на објавата на Софија се јави и колега од серијата.

„Барем еднаш уживав дека сум во плакар,“ коментираше Џеси под објавата на Софија. Со својот коментар насмеа илјадници луѓе и доби 28.000 лајкови.

За потсетување, Вергара неодамна се разведе од актерот Џо Манганиело.

„Ние ја донесовме тешката одлука да се разведеме. Како две личности кои многу се сакаат и се ценат еден со друг, љубезно бараме да се почитува нашата приватност во овој момент додека се движиме низ оваа нова фаза од нашиот живот,“ порачаа во заедничка изјава.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK