–>

Се верија Ченинг Тејтум и Зои Кравиц: На раката на ќерката на Лени Кравиц блесна прстен

Се-верија-Ченинг-Тејтум-и-Зои-Кравиц-На-раката-на.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKПознатиот актер и миленик на жените Ченинг Тејтум и неговата колешка Зои Кравиц, ќерка на музичарот Лени Кравиц и актерката Лиза Бонет, решија да ја официјализираат својата врска.

Ченинг и Зои првпат беа видени заедно во 2021 година, а набрзо потврдија дека се во врска.

Иако не сакаат јавно да ја изложуваат својата интимност и не сакаат да зборуваат за нивната врска, извори блиски до парот за „Пипл“ изјавиле дека тие двајца се свршени.

View this post on Instagram

A post shared by @__mvrkv

Неодамна беа фотографирани како заминуваат од забава за Ноќта на вештерките, а многумина забележаа веренички прстен на раката на младата актерка.

Кравиц беше маскиран во Розмари Вудхаус од познатиот филм „Бебето на Розмари“, додека Тејтум беше маскиран во бебе.

Парот засега не се огласи во врска со свршувачката.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK