Ријана откри зошто морала да ја скрати косата: „Не очекував загубата да се случи во толкави парчиња“

1700563331-11093382.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKПејачката Ријана има два сина со партнерот АСАП Роки, а сега откри со каков проблем се соочила по породувањето.

Имено, таа веќе некое време има многу пократка коса од порано, а сега ја призна и причината за тоа.

„Не очекував дека опаѓањето на косата ќе се случи во толкави парчиња. Мислев дека тоа едноставно ќе се случи и дека косата повторно ќе порасне после тоа“, рече таа, пренесува „Пејџ шест“.

Пејачката истакна дека поради ова ја скратила косата. Отпрвин носеше перики, но сега го прекина и тоа.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK