Notice: Function Elementor\Controls_Manager::add_control_to_stack was called incorrectly. Cannot redeclare control with same name "sticky". Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 1.0.0.) in /home/ylmqclhf/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Мишел Фајфер се појави на црвениот тепих, обожавателите се восхитени од нејзината убавина

Screenshot-2024-05-03-110018.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Актерката Мишел Фајфер не се појавува често во јавноста, но сега позираше со сопругот Дејвид Е.Кели на црвениот тепих на Американскиот филмски институт во Лос Анџелес. Обожавателите се восхитуваат на нејзиниот изглед во 67-та година и пишуваат дека изгледа како да не старее.

Иконската жена-мачка често зборува за тоа како го прифатила стареењето и се фотографира без шминка. Иако изгледа како да го должи својот фантастичен изглед на посебни скриени трикови, таа тврди дека работата е многу едноставна.

Таа претходно за Daily Mail откри дека доволно спие, вежба и се храни здраво.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK