–>

Ева Лонгорија има нова фризура – ​​идеална за жени во 50-тите за помлад и посвеж изглед

Ева-Лонгорија-има-нова-фризура-–-​​идеална-за-жени-во.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKМногу познати дами го прославија крајот на штрајкот во Холивуд во средата на ручекот на женската академија „Шанел“.

Една од гостите беше познатата актерка Ева Лонгорија, која го покажа својот нов изглед.

Познати актерки, сценаристи и многу други жени што работат во филмската индустрија се сретнаа во средата на луксузниот женски ручек на Академијата, кој оваа година беше создаден во соработка со „Шанел“.

Попладневното дружење во Лос Анџелес собра многу познати дами, кои блеснаа во модни комбинации со потписот на брендот што многумина го сакаат. Главна тема беше прекинот на синдикалниот штрајк на актерите по повеќе од 3 месеци.

Ева Лонгорија драстично ја скрати косата и ја прикажа својата нова фризура.

Познатата актерка има 48 години и многумина велат дека изгледа барем 10 години помладо.

Покрај тоа, Ева ја осветли косата од темнокафеава во потопла чоколадно кафеава нијанса, што дополнително го отвори нејзиното лице и ѝ го надополни тонот на кожата.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK